R O Y A L P A R D A K H T
نقد کردن درآمد ارزی, روش های نقد کردن درآمد ارزی

راهنمای مطالعه:

  • روش های نقد کردن درآمدهای ارزی
  •  نحوه ی نقد کردن درآمدهای ارزی در درگاه پی پال
  • نحوه ی نقد کردن درامد ارزی وسترن یونیون
  • نحوه ی نقد کردن درآمد ارزی وب مانی

نقد کردن درآمد ارزی, روش های نقد کردن درآمد ارزی

با چه روش هایی می توان درآمد ارزی خود را نقد کرد ؟

زمانی که از درگاه های بین ‌المللی برای کسب درآمد و خدمات فریلنسری استفاده می کنید، باید این پول های الکترونیکی را بتوانید به پول‌ های کشور خود تبدیل کنید تا بتوانید از آنها استفاده کنید. برای این کار باید از شرکت هایی کمک بگیرید که در کنار اعتبار، سرعت نقدشوندگی داشته باشند و پول شما سرقت نشود.در این مقاله راه ‌های نقد کردن درآمد ارزی به شما آموزش داده خواهد شد. شما باید اطلاعات کامل در مورد آن داشته باشید تا اطلاعات شخصیتان را در اختیار هر شرکتی قرار ندهید و از اطلاعاتتان سوء استفاده نشود.

در این مقاله از پرکاربرد ترین و مهمترین درگاه‌ ها نام برده شده است و مطمئناً همه ی شما با این درگاه ها کار کرده اید و می تواند بهترین آموزش در این زمینه باشد. پس در صورتی که نقد کردن درآمدهای ارزی برایتان اهمیت دارد می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا روش های نقد کردن درآمدهای ارزی از درگاه‌هایی همچون پی پال، وب مانی و وسترن یونیون را به شما آموزش دهیم.

نقد کردن درآمد ارزی پی پال

نقد کردن درآمد ارزی, روش های نقد کردن درآمد ارزی

پی پال یکی از مهم ترین و امن ترین درگاه های ارز دیجیتال می باشد و حدود ۹۰ درصد افرادی که در فعالیت های فریلنسری و خدمات اینترنتی بین المللی با درآمدهای ارزی فعالیت می‌کنند این درگاه را می‌شناسند و یک کاربری برای انتقال پول‌های خود دارند؛ چرا که در کنار امنیت بالایی که دارد، از پشتیبانی عالی نیز برخوردار است.

اما متاسفانه پی پال ایران را تحریم کرده است و برای اینکه بتوانیم درآمد ارزی خود را از این وبسایت نقد کنید باید از VPN یا افرادی کمک بگیرید که در کشور خارجی زندگی می کنند و پول ارزی خود را به معادل ریالی تبدیل کنید.

توجه: سایت ها در این زمینه زیاد می باشد که متاسفانه برخی از این وبسایت‌ ها برای نقد کردن درآمد ارزی کلاهبردار هستند و می‌توانند حساب شما را خالی کنند و به دلیل تحریم ها، شما نمی توانید پیگیر شکایت باشید؛ همچنین نمی توانید برای پیدا کردن درآمد ارزی کاری انجام دهید و درآمد شما به سرقت می رود.

به همین دلیل، شما می توانید از وب سایت رویال که جزء مهمترین وب سایت ها در زمینه ی نقد کردن درآمد ارزی می باشد، استفاده کنید و در کوتاه ترین زمان درآمد ارزی پی پال خود را نقد کنید.

نکته ی دیگری که در رابطه با نقد کردن درآمد ارزی پی پال وجود دارد این است که می بایست با نرخ روز این درآمد برای شما به صورت دلاری نقد شود؛ در این زمینه نیز باید بگویم که وبسایت ما  انصاف را رعایت می‌کند و دقیقاً با نرخ روز هزینه را برای شما تبدیل به معادل ریالی ایرانی می کند.

نقد کردن درآمد ارزی وب مانی

نقد کردن درآمد ارزی, روش های نقد کردن درآمد ارزی

پول ارزی دیگر که کاربرد زیادی در دنیای دیجیتال دارد، وبمانی می باشد که کشور روسیه ارائه دهنده آن می باشد و باید بگوییم که با توجه به شرایط  تحریم ها، ایران نیز می تواند به راحتی با این پول ارزی کار کند؛ چرا که روسیه ایران را تحریم نکرده است و به راحتی می‌توان از این پول ارزی استفاده کرد.

در صورتی که تمایل به نقد کردن این پول ارزی داشته باشید کارمزدی که برای نقد کردن این درآمد ارزی باید پرداخت شود کمتر می باشد چرا که نیاز به دور زدن تحریم ها نیست و نیازی نیست که از افراد سایر کشورها برای نقد کردن کمک گرفت.

در صورتی که تمایل به نقد کردن درآمد ارزی وبمانی را دارید می توانید با کمک کیف پول این فرایند را انجام دهید. تبدیل پول ارزی وب مانی به پول ایران نیز بسیار راحت می باشد و با نرخ روز این فرایند انجام می‌شود. هر قیمتی که دلار در همان روز داشته باشد درآمد ارزی شما تحویل داده می شود .

نقد کردن درامد ارزی وسترون یونیون

نقد کردن درآمد ارزی, روش های نقد کردن درآمد ارزی

این پول ارزی نیز بسیار محبوب و پرکاربرد می باشد و برای افرادی که برای تحصیل یا کمک مالی به عزیزان شان در کشورهای خارجی قصد ارسال پول را داشته باشند، بهترین گزینه می باشد.

بهترین روش، حواله های بانکی می‌باشد، در این باره بهتر است بدانید که:

  • هزینه ای که انتقال داده می شود در کمتر از ۲۴ ساعت به حساب شخص منتقل می‌شود.
  • برای نقد کردن این درآمد مدت ۲۴ ساعت زمان لازم است تا معادل ریالی پول شما، به شما تحویل داده شود.
  • کارمزدی که برای نقد کردن درآمد ارزی وسترن یونیون در نظر گرفته شده است به ازای هر ۳۵ دلار ۱ درصد میباشد و بهترین گزینه است.
  • نکته ی مهمی که در رابطه با نقد کردن درآمد ارزی باید مد نظر قرار دهید این است ک همه ی وب سایت ها و شرکت هایی که در رابطه با نقد کردن درآمد ارزی فعالیت می‌کنند، که فرآیند قانونی ندارند و اقدام به سرقت منابع مالی افراد می کنند؛ پس قبل از اینکه اقدام به تبدیل درآمد ارزی خود از طریق هر شرکتی کنید باید استعلام قانونی دریافت کنید تا نگران پول ارزی خود نباشید .

وبسایت ما از هر لحاظ در این زمینه ایمن می باشد و کاملا تضمین شده درآمد ارزی شما را تحویل می دهد و با نرخ روز همه درآمدهای ارزی شما را محاسبه کرده و معادل ریالی آن را کمتر از ۲۴ ساعت تحویل می دهد.

مطالب مرتبط:

خلاصه
نقد کردن درآمد ارزی, روش های نقد کردن درآمد ارزی
نام مقاله
روش های نقد کردن درآمد ارزی
توضیحات
در این مقاله روش های مختلف نقد کردن درآمد ارزی از جمله پی پال، وب مانی و وسترون یونیون معرفی می شود.

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

رویال پرداخت ارائه دهنده خدمات آنلاین پرداخت های ارزی و نقد کردن درآمد ارزی فریلنسرها

شبکه های اجتماعی

تلفن: ۰۲۱۹۱۳۰۲۳۰۸

تمامی حقوق مادی و معنوی از ابتدا تا کنون متعلق به رویال پرداخت می باشد. توسعه داده شده توسط تیم توسعه رویال پرداخت